Artrovex na ból stawów, ból kręgosłupa, ból mięśni

artrovex na stawy
artrovex na stawy


Współczesny tryb życia sprawia, że choroby stawów i kręgosłupa są coraz powszechniejsze i nie dotyczą już jedynie osób starszych. Często spędzamy całe dnie w pozycji siedzącej, która jest nienaturalna dla człowieka i bardzo mocno obciąża m.in. dolny odcinek kręgosłupa. Długie godziny pracy sprawiają, że nie mamy czasu na uprawianie wystarczającej ilości sportu, aby zrównoważyć godziny siedzenia w biurze. Brak aktywności fizycznej powoduje ból stawów i mięśni, a nawet może prowadzić do takich schorzeń jak dyskopatia, rwa kulszowa, reumatyzm czy reumatoidalne zapalenie stawów.

Jednak również podczas aktywności fizycznej jesteśmy narażeni na kontuzje. Jeśli nie wiemy, jak prawidłowo dobierać obciążenia lub jaką postawę należy utrzymywać podczas konkretnych ćwiczeń, łatwo możemy nabawić się bólu kolan, łokci czy bólu pleców. Za to nasze mięśnie mogą ulec przetrenowaniu i na następny dzień odpłacić zakwasami.

Warto poznać sposoby zapobiegania tym nieprzyjemnym dolegliwościom. Oczywiście, sporadyczny ból stawów lub mięśni jest rzeczą normalną. Wystarczy zainwestować w odpowiedni lek na stawy, który działa przeciwbólowo i stosować go profilaktycznie w narażonych na urazy miejscach lub doraźnie, gdy już pojawi się ból. Maść na stawy Artrovex świetnie sprawdzi się w każdej z tych ról, także przy bólach o podłożu chorobowym. Jednak, jeśli ból kręgosłupa lub stawów dotyka nas coraz częściej albo nasila się z czasem, koniecznie należy udać się do specjalisty, aby znaleźć jego przyczynę.

Artrovex – kiedy i jak stosować? Jak działa?

Artrovex nie jest typową maścią na stawy, którą powinniśmy stosować jedynie przeciwbólowo. Producenci zalecają codziennie stosowanie, aby wzmocnić kości i dostarczyć im potrzebnych minerałów, których ubytki może powodować np. osteoporoza. Dodatkowo, dzięki środek może skutecznie pomóc w leczeniu zapalenia stawów lub uśmierzyć bóle reumatyczne, dzięki zawartości składników przeciwzapalnych. Znajdzie też zastosowanie w przypadku kontuzji, ponieważ zmniejsza obrzęki i siniaki. Plusem głównie dla sportowców będzie pewnie też fakt, że preparat działa kojąco na bóle mięśniowe.

Maść Artrovex należy stosować 2-3 razy dziennie na suchą skórę, a następnie unikać kontaktu z wodą przez 60 minut. Działanie przeciwbólowe zaczniemy odczuwać od razu po aplikacji, jednak składniki lecznicze potrzebują więcej czasu, aby się uaktywnić i wniknąć w głąb tkanek. Dłuższe trzymanie preparatu na skórze jest najważniejsze, jeśli naszym problemem jest reumatyzm, dyskopatia lub zapalenie stawów.

Artrovex – składniki 

Swoje szerokie działanie maść na stawy Artrovex zawdzięcza w 100% naturalnemu składowi stworzonemu przez licznych specjalistów. Działanie przeciwbólowe zapewnia ekstrakt z propolisu. Funkcje tkanek stawowych i tym samym ich ruchomość wspomaga olej z wątroby rekina. Metanol działa przeciwzapalnie i antyseptycznie, a za regenerację kości i odpowiednie ukrwienie odpowiadają ekstrakty z liści ziołowych

Liczne badania i opinie konsumentów potwierdzają, że kompozycja maści Artrovex jest efektywna zarazem przy drobnych kontuzjach, jak i poważniejszych dolegliwościach typu rwa kulszowa, dyskopatia czy artroza. Mogłoby się wydawać, że preparat złożony jedynie z naturalnych substancji i minerałów nie pomoże w przypadku chorób, jednak jego działanie potwierdza coraz więcej użytkowników.

Atrovex na ból stawów skład

Opinie i recenzje o Artrovex

Osoby cierpiące na najpopularniejsze choroby stawów i kręgosłupa, polecają maść Artrovex, wskazując na jej lecznicze i przeciwbólowe działanie. Również sportowcy stosujący ją w przypadku kontuzji, darzą ją sporym uznaniem. Oto opinie osób z każdej z tych grup z popularnego forum tematycznego odnośnie chorób stawów:

Jarosław, 30 lat “Zawodowo biegam, w tym na bardzo długie dystanse i w różnej pogodzie, więc często mam problemy z kolanami i odczuwam ból stawów. Zdarzają się też mniejsze lub większe kontuzje. Podczas mojej kariery przetestowałem już wiele maści obiecujących zbawienny wpływ na bóle po treningach. Niestety, większość z nich nie spełniała potrzeb osoby zawodowo uprawiającej sport taki jak bieganie. W końcu natrafiłem w wyszukiwarce na maść Artrovex. Jej skład brzmiał ciekawie, więc postanowiłem spróbować. Od tego czasu, kupiłem już kilkanaście tubek i na pewno to nie koniec! Artrovex to jedyny środek, który uśmierza ból po maratonach. Podczas kontuzji kolana i skręcenia kostki również spisał się doskonale i zdecydowanie przyspieszył rehabilitację! Polecam go wszystkim znajomym sportowcom!”

Anna, 34 lata “Od zawsze pracowałam w biurze, spędzając w pozycji siedzącej 8-10 godzin dziennie. Nadszedł czas, gdy bóle kręgosłupa zaczęły być tak intensywne, że codziennie po powrocie z pracy prawie płakałam z bólu. Stwierdzono dyskopatię odcinka lędźwiowo-krzyżowego i zalecono rehabilitację oraz stosowanie maści Artrovex. Oczywiście, na efekty rehabilitacji trzeba było czekać parę tygodni, jednak Artrovex dawał mi natychmiastową ulgę w bólu. Dotąd stosuję tę maść, gdy kręgosłup zaczyna pobolewać. Niezastąpiony środek na chore stawy. Niezastąpiony środek na chore stawy

Rate this post